Tým Sojek U11 mix čeká na konci dubna Mistrovství ČR, které bude hostit Pelhřimov. 12 týmů z České republiky se utká o titul MIstr ČR v průběhu třídenního turnaje.
2. kolo PLAY OFF čeká o víkendu tým mužů. V sobotu odehrají utkání v Písku a v neděli se stejným soupeřem na domácí palubovce v Pelhřimově od 17:30.
Gabriela Andělová, pelhřimovská rodačka a současná reprezentantka, oslavila včera výhrou svého týmu ZVVZ USK Praha nad Trutnovem své 28. narozeniny. Přejeme vše nejlepší!
Proč fandíme mezigenerační spolupráci a jak se můžete zapojit i vy? Přečtěte si rozhovor s Míšou a Ivošem.
V sobotu 3.2. proběhl v Pelhřimově seminář pro mladé trenéry, jehož součástí byla i dvě přípravná utkání na LODM 2024, kde se utkaly výběry Vysočiny a Jižních Čech.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Sokol Vyšehrad | 35 |
2 | Sokol Písek Sršni B | 34 |
3 | GBA Sojky Pelhřimov | 33 |
4 | BK Jiskra Domažlice | 32 |
5 | BK Lokomotiva Plzeň B | 30 |
6 | BC Vysočina | 30 |
7 | BC Benešov | 30 |
8 | Tigers Basketball České Budějovice | 29 |
9 | SKB Rokycany | 27 |
10 | TJ Sokol Kbely | 26 |
11 | BK Příbram 2000 | 24 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lions Jindřichův Hradec | 22 |
2 | Legends Basketball České Budějovice | 20 |
3 | Spartak Kaplice | 19 |
4 | BK Pelhřimov | 19 |
5 | BK Tábor | 17 |
6 | Tigers Basketball Č. Budějovice C | 16 |
7 | Sokol Písek Sršni C | 13 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Basket Poděbrady | 20 |
2 | BK Brandýs nad Labem | 20 |
3 | Loko Trutnov B | 17 |
4 | Basket Ostrava | 17 |
5 | ŠKO-ENERGO MB | 16 |
6 | SK Renocar Podolí | 15 |
7 | SBŠ Ostrava B | 12 |
8 | BC Kolín | 11 |
9 | Vlčice Žďár | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lokomotiva Plzeň | 36 |
2 | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 34 |
3 | Sokol pražský | 33 |
4 | Válečníci Děčín | 29 |
5 | BK Snakes Ostrava | 28 |
6 | BK NH Ostrava | 27 |
7 | Slavoj BK Litoměřice | 25 |
8 | GBA Sojky Pelhřimov | 24 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 31 |
2 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | 30 |
3 | BC Benešov | 27 |
4 | BK Pelhřimov | 27 |
5 | Basketbal Sokol Horní Počernice | 26 |
6 | BK Brandýs nad Labem | 21 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Tigers Basketball České Budějovice | 19 |
2 | BK Klatovy | 17 |
3 | SKB Rokycany | 17 |
4 | BC Benešov | 15 |
5 | BK Sojky Pelhřimov B | 11 |
6 | SKB Strakonice | 11 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | TJ Třebíč | 44 |
2 | BBK Blansko | 41 |
3 | BC Vysočina B | 40 |
4 | BK Sojky Pelhřimov | 35 |
5 | TJ Znojmo | 33 |
6 | SKB Tišnov | 25 |
7 | BBK U17 | 22 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BC Vysočina | 30 |
2 | BK Sojky Pelhřimov | 30 |
3 | TJ Třebíč | 24 |
4 | TJ Jiskra Humpolec | 19 |
5 | BK Velké Meziříčí | 17 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lokomotiva Plzeň | 28 |
2 | BA Sparta Praha | 26 |
3 | BK Klatovy | 24 |
4 | BK Medvědi Tábor | 22 |
5 | BC Benešov | 19 |
6 | BK Sojky Pelhřimov | 19 |
7 | BA Grizzlies Plzeň | 15 |
8 | BK Lions Jindřichův Hradec | 15 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BC Benešov | 22 |
2 | BSK TJ Jičín | 22 |
3 | BK Sojky Pelhřimov | 20 |
4 | BK Loko Trutnov | 20 |
5 | AŠ Mladá Boleslav | 15 |
6 | BA Sparta Praha | 15 |
7 | SK Basketbal Tišnov | 12 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | ŠBK Tygři Borotín mix | 27 |
2 | Tigers Basketball Č. Budějovice h | 25 |
3 | SKB Strakonice h | 24 |
4 | Sokol Písek Sršni h | 22 |
5 | BK Sojky Pelhřimov mix | 22 |
6 | Basket Bechyně mix | 21 |
7 | BK Tábor h | 19 |
8 | BK Oceloti Týn nad Vltavou mix | 19 |
9 | BK Strakonice d | 18 |
10 | Tigers Basketball České Budějovice d | 16 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BASKET Brno | 37 |
2 | Tygři Brno | 35 |
3 | BK Vyškov | 35 |
4 | TJ Jiskra Humpolec | 31 |
5 | BK Skokani B | 30 |
6 | SKB Tišnov | 30 |
7 | Jiskra Kyjov | 26 |
8 | BK Skokani A | 26 |
9 | BK Sojky Pelhřimov | 26 |
10 | BC Vysočina | 25 |
11 | Sokol Babice Kohouti | 25 |
12 | SK Renocar Podolí | 25 |
13 | TJ Třebíč | 8 |
14 | BK Žďár nad Sázavou | 4 |