Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 16 článků.
BK Sojky Pelhřimov

Seminář pro trenéry a příprava na LODM 2024

V sobotu 3.2. proběhl v Pelhřimově seminář pro mladé trenéry, jehož součástí byla i dvě přípravná utkání na LODM 2024, kde se utkaly výběry Vysočiny a Jižních Čech.

BK Sojky Pelhřimov

Rozhovor s Jaruškou Jirsovou

Přečtěte si, jak dlouho se Jarka pohybuje v basketbalovém prostředí, co vše dělá pro náš klub a jaké to je být trenérkou.

BK Sojky Pelhřimov

Zemřel JOSEF BERAN

Ve věku 73 let zemřel dlouholetý člen a funkcionář pelhřimovského basketbalového klubu pan Josef Beran. Děkujeme panu Beranovi za veškerou práci a energii, kterou věnoval našemu basketbalovému klubu. Rozloučení se uskuteční v pátek 22.prosince v 10 hodin v obřadní síni v Pelhřimově. Upřímnou soustrast celé jeho rodině.

BK Sojky Pelhřimov

Klubový e-shop otevřen

Od 20.listopadu do 11. prosince je otevřen klubový e-shop. Celý sortiment a veškeré informace najdete na https://www.kraloveskoly.cz/bksojky/

BK Sojky Pelhřimov

Výsledky z víkendu 11. - 12.11.

O víkendu se dařilo týmu U13 mix, který dvakrát porazil Strakonice, stejně jako kluci U15 porazili Velké Meziříčí a holky U19 Benešov. Naopak týmy U 11mix a kluci U19 se z Brna vrátili bez výhry.

BK Sojky Pelhřimov

Výsledky z víkendu 4. - 5.11.

O víkendu se dařilo hlavně mužům a to jak v 2 lize, tak i v lize jihočeské. Jedno vítězství z Brna přivezla i děvčata z týmu U14, která porazila tým Žabiny Brno B. Ostatní zápasy bohužel skončily prohrou.

BK Sojky Pelhřimov

Kluci U15: výhra v Humpolci

Jediný zápas minulého víkendu odehrály kluci U15 v pátek v Humpolci a zaslouženě zvítězili 86:28.

BK Sojky Pelhřimov

Workshop na téma "Kroky"

V neděli 15.10. proběhl v Táboře workshop na téma "Kroky" pro trenéry i rozhodčí. Na semináři se řešilo i téma elektronických zápisů a první zkušenosti s nimi.