Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 25 článků.
BK Sojky Pelhřimov

Kluci U17 vybojovali ligu

V druhém kole kvalifikace porazili kluci s přehledem na domácí palubovce družstvo Jiskra Kyjov a výsledek a postup do ligy na příští sezónu potvrdili i v neděli na palubovce soupeře. Gratulujeme!

BK Sojky Pelhřimov

Dětské dny v plném proudu

V pátek 31.5. se Sojky zúčastnily dětského dne v Pelhřimově a v sobotu 8.6. se můžeme potkat na dětském dni v Kámenu. Tak jestli nemáte ještě program, určitě dotažte, bude to zábava.

BK Sojky Pelhřimov

Extraliga juniorů U19 zachráněna

Po náročném víkendu ve Žďáře nad Sázavou je jasné, že i v příští sezóně se na pelhřimovské palubovce bude hrát extraliga juniorů U19!

BK Sojky Pelhřimov

Pozvánka na členskou schůzi

Zveme vás na členskou schůzi BK Pelhřimov, která se bude konat ve čtvrtek 6.června 2024 v 18:00 v klubovně sportovní haly v Nádražní 1536, Pelhřimov.

BK Sojky Pelhřimov

Muži JL: víkendové semifinále

V sobotu 11.5. se v 17:00 v Pelhřimově odehraje první semifinálový zápas Jihočeské ligy mužů, ve kterém tým BK Pelhřimov vyzve družstvo BK Lions Jindřichův Hradec. Přijďte fandit!

BK Sojky Pelhřimov

Kluci U15 postoupili do FINAL FOUR!

Tým kluků U15 si hravě poradil ve čtvrtfinále s týmem Židlochovic a postoupil tak na FINAL FOUR Jihomoravské ligy do Třebíče, kde v sobotu změří své síly s Basketbal Dubňany!

BK Sojky Pelhřimov

Finálové kolo PLAY OFF - muži 2.liga

O víkendu se rozhodne o vítězi PLAYY OFF 2.ligy mužů. Pelhřimovský tým se na domácí palubovce utká v sobotu ve 14:00 s týmem CZ.Academy a v neděli pak bude následovat zápas na palubovce soupeře. Přijďte fandit!

BK Sojky Pelhřimov

PLAY OFF - 2.liga mužů

2. kolo PLAY OFF čeká o víkendu tým mužů. V sobotu odehrají utkání v Písku a v neděli se stejným soupeřem na domácí palubovce v Pelhřimově od 17:30.

BK Sojky Pelhřimov

Gábi, vše nejlepší z Pelhřimova!

Gabriela Andělová, pelhřimovská rodačka a současná reprezentantka, oslavila včera výhrou svého týmu ZVVZ USK Praha nad Trutnovem své 28. narozeniny. Přejeme vše nejlepší!