V neděli 10.3 a v pondělí 11.3. se v pelhřimovské hale uskutečnil druhý regionální sraz dívek kategorii U14.
Proč fandíme mezigenerační spolupráci a jak se můžete zapojit i vy? Přečtěte si rozhovor s Míšou a Ivošem.
V sobotu 3.2. proběhl v Pelhřimově seminář pro mladé trenéry, jehož součástí byla i dvě přípravná utkání na LODM 2024, kde se utkaly výběry Vysočiny a Jižních Čech.
Přečtěte si, jak dlouho se Jarka pohybuje v basketbalovém prostředí, co vše dělá pro náš klub a jaké to je být trenérkou.
Ve věku 73 let zemřel dlouholetý člen a funkcionář pelhřimovského basketbalového klubu pan Josef Beran. Děkujeme panu Beranovi za veškerou práci a energii, kterou věnoval našemu basketbalovému klubu. Rozloučení se uskuteční v pátek 22.prosince v 10 hodin v obřadní síni v Pelhřimově. Upřímnou soustrast celé jeho rodině.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Sokol Vyšehrad | 35 |
2 | Sokol Písek Sršni B | 34 |
3 | GBA Sojky Pelhřimov | 33 |
4 | BK Jiskra Domažlice | 32 |
5 | BK Lokomotiva Plzeň B | 30 |
6 | BC Vysočina | 30 |
7 | BC Benešov | 30 |
8 | Tigers Basketball České Budějovice | 29 |
9 | SKB Rokycany | 27 |
10 | TJ Sokol Kbely | 26 |
11 | BK Příbram 2000 | 24 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lions Jindřichův Hradec | 17 |
2 | Spartak Kaplice | 16 |
3 | Legends Basketball České Budějovice | 14 |
4 | BK Tábor | 14 |
5 | BK Pelhřimov | 13 |
6 | Tigers Basketball Č. Budějovice C | 12 |
7 | Sokol Písek Sršni C | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Basket Poděbrady | 20 |
2 | BK Brandýs nad Labem | 20 |
3 | Loko Trutnov B | 17 |
4 | Basket Ostrava | 17 |
5 | ŠKO-ENERGO MB | 16 |
6 | SK Renocar Podolí | 15 |
7 | SBŠ Ostrava B | 12 |
8 | BC Kolín | 11 |
9 | Vlčice Žďár | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lokomotiva Plzeň | 36 |
2 | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 34 |
3 | Sokol pražský | 33 |
4 | Válečníci Děčín | 29 |
5 | BK Snakes Ostrava | 28 |
6 | BK NH Ostrava | 27 |
7 | Slavoj BK Litoměřice | 25 |
8 | GBA Sojky Pelhřimov | 24 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 25 |
2 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | 25 |
3 | BK Pelhřimov | 22 |
4 | BC Benešov | 21 |
5 | Basketbal Sokol Horní Počernice | 21 |
6 | BK Brandýs nad Labem | 18 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Tigers Basketball České Budějovice | 17 |
2 | SKB Rokycany | 17 |
3 | BK Klatovy | 15 |
4 | BC Benešov | 14 |
5 | BK Sojky Pelhřimov B | 11 |
6 | SKB Strakonice | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BBK Blansko | 41 |
2 | BC Vysočina B | 34 |
3 | TJ Třebíč | 33 |
4 | BK Sojky Pelhřimov | 26 |
5 | TJ Znojmo | 23 |
6 | SKB Tišnov | 23 |
7 | BBK U17 | 18 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BC Vysočina | 26 |
2 | BK Sojky Pelhřimov | 26 |
3 | TJ Třebíč | 22 |
4 | TJ Jiskra Humpolec | 19 |
5 | BK Velké Meziříčí | 15 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lokomotiva Plzeň | 20 |
2 | BK Klatovy | 19 |
3 | BA Sparta Praha | 14 |
4 | BK Medvědi Tábor | 14 |
5 | BK Sojky Pelhřimov | 13 |
6 | BC Benešov | 13 |
7 | BK Lions Jindřichův Hradec | 11 |
8 | BA Grizzlies Plzeň | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BSK TJ Jičín | 15 |
2 | BC Benešov | 14 |
3 | BK Sojky Pelhřimov | 13 |
4 | BA Sparta Praha | 12 |
5 | BK Loko Trutnov | 11 |
6 | AŠ Mladá Boleslav | 9 |
7 | SK Basketbal Tišnov | 7 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | ŠBK Tygři Borotín mix | 23 |
2 | Sokol Písek Sršni h | 18 |
3 | BK Sojky Pelhřimov mix | 18 |
4 | BK Tábor h | 17 |
5 | SKB Strakonice h | 16 |
6 | BK Strakonice d | 16 |
7 | Basket Bechyně mix | 15 |
8 | BK Oceloti Týn nad Vltavou mix | 14 |
9 | Tigers Basketball Č. Budějovice h | 13 |
10 | Tigers Basketball České Budějovice d | 12 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Tygři Brno | 31 |
2 | BASKET Brno | 31 |
3 | BK Vyškov | 30 |
4 | Jiskra Kyjov | 26 |
5 | BK Skokani B | 26 |
6 | BC Vysočina | 25 |
7 | Sokol Babice Kohouti | 25 |
8 | SK Renocar Podolí | 25 |
9 | SKB Tišnov | 25 |
10 | TJ Jiskra Humpolec | 23 |
11 | BK Skokani A | 22 |
12 | BK Sojky Pelhřimov | 19 |
13 | TJ Třebíč | 4 |
14 | BK Žďár nad Sázavou | 0 |