18_20231018_091214.jpg

Tým U11mix se o víkendu představí poprvé na domácí palubovce

Turnaj třetího kola oblastního přeboru JM hostí tentokrát Pelhřimov a družstvo U11 mix poměří své síly se dvěma týmy z Brna. V sobotu 21.10. v 9:00 hodin se tým Sojek utká s Tygry Brno a od 13:00 nastoupí proti Skokanům B také z Brna.

Po prvních dvou kolech zůstává tým U11mix sice zatím bez výhry, ale za své výkony se rozhodně nemusí stydět. Oproti loňské sezóně, kdy zápasy  s těmito týmy byly jednoznačně v rukou soupeře,  se daří v průběhu utkání držet s protihráčem krok. Velká pochvala patří všem hráčům za jejich bojovnost a odhodlání postavit se mnohdy silnějšímu soupeři, za týmovou hru i vzájemnou podporu. Velké zlepšení je vidět zejména v obraně, ale i zde je stále na čem pracovat., stejně jako na situacích 1 na 1 nebo přihrávkách a doskocích. 

Tým U11 mix kromě oblastního přeboru JM hraje také přátelské turnaje v rámci  soutěže Šmoulinka, kde se hráči jednou měsíčně potkávají s týmy z celé ČR a získávají cenné herní zkušenosti. Z prvního turnaje v Borotíně přivezli hráči 2.místo a radovali se z první výhry sezóny!