30_20240115_122354.jpg

U19 dívky: výsledky první části sezóny jsou výborné

Dosavadní průběh sezóny družstva dívek U19 lze hodnotit pozitivně. "Ačkoliv jsme v této soutěži nováčky, tak výsledky a hlavně předvedená hra jsou výborné," hodnotí první část sezóny trenér Ivoš Rizák.

Před začátkem sezóny bylo hlavním cílem získávat herní zkušenosti v této kategorii a to se nám nadmíru daří. Ačkoliv mají některé hráčky zdravotní problémy, což nám komplikuje hlavně přípravu v tréninku, tak v zápasech se s tím dokážeme vyrovnat.

O tomto víkendu nám skončila základní část, ve které jsme získali 6 výher a skončili na 5.místě. Následovat bude skupina play-out, ve které odehrajeme dalších deset utkání. A byli bychom rádi, kdybychom se udrželi na nesestupovém místě, tak abychom mohli hrát ligu i příští rok.

Trenér týmuU19 Ivoš Rizák: "Všechna děvčata bych chtěl za tuto část sezóny pochválit. I přes různé zdravotní trable předvádí v zápasech maximální nasazení a bojovnost a díky tomu se nám ve vyrovnaných zápasech podařilo vyhrát. Určitě bych chtěl ještě zmínit přínos Adély Šváchové, která k nám letos hostuje z týmu BA Sparta. Výborně do týmu zapadla a hlavně má můj obdiv za to, jak zvládla velmi těžká utkání proti Benešovu".