Osm hráčů BK Sojky Pelhřimov reprezentuje kraj Vysočina na Olympiádě dětí a mládeže 2024. Trenérem chlapeckého týmu je pelhřimovský kouč Tomáš Severa a asistentem dívčího týmu Jana Řezníčková.
V druhém kole kvalifikace porazili kluci s přehledem na domácí palubovce družstvo Jiskra Kyjov a výsledek a postup do ligy na příští sezónu potvrdili i v neděli na palubovce soupeře. Gratulujeme!
V pátek 31.5. se Sojky zúčastnily dětského dne v Pelhřimově a v sobotu 8.6. se můžeme potkat na dětském dni v Kámenu. Tak jestli nemáte ještě program, určitě dotažte, bude to zábava.
Po náročném víkendu ve Žďáře nad Sázavou je jasné, že i v příští sezóně se na pelhřimovské palubovce bude hrát extraliga juniorů U19!
Zveme vás na členskou schůzi BK Pelhřimov, která se bude konat ve čtvrtek 6.června 2024 v 18:00 v klubovně sportovní haly v Nádražní 1536, Pelhřimov.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | K2 Prostějov | 0 |
2 | BK Frýdek-Místek | 0 |
3 | Basket Valmez | 0 |
4 | Žabiny Brno B | 0 |
5 | SKB FASTAV Zlín | 0 |
6 | KP Brno B | 0 |
7 | BK Pelhřimov | 0 |
8 | OSK Olomouc | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | TJ Sokol BK Chrudim | 0 |
2 | SK Žabovřesky | 0 |
3 | TJ Třebíč | 0 |
4 | BC Vysočina | 0 |
5 | BK Vlci Žďár | 0 |
6 | GBA Sojky Pelhřimov | 0 |
7 | BK Lions Jindřichův Hradec | 0 |
8 | Draci Vysoké Mýto | 0 |
9 | BVK Holice | 0 |
10 | Sokol Písek Sršni B | 0 |
11 | Tigers Basketball České Budějovice | 0 |
12 | TJ Tesla Pardubice | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BC Benešov "B" | 0 |
2 | BK Sojky Pelhřimov | 0 |
3 | BK Kralupy Junior,z.s. | 0 |
4 | Basket Poděbrady z.s. "B" | 0 |
5 | BC Slaný | 0 |
6 | BK Brandýs nad Labem, z.s. "B" | 0 |
7 | BK Slavoj Český Brod | 0 |
8 | BC Kolín "B" | 0 |
9 | BK Příbram 2000 | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Basket Poděbrady | 0 |
2 | Sokol Žižkov | 0 |
3 | Sokol Žižkov B | 0 |
4 | Vlci Žďár | 0 |
5 | SK Žabovřesky | 0 |
6 | BK Sojky Pelhřimov | 0 |
7 | BC Vysočina | 0 |
8 | Tesla Pardubice | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Tigers Basketball České Budějovice | 0 |
2 | BK Klatovy | 0 |
3 | BK Lokomotiva Plzeň | 0 |
4 | BK Medvědi Tábor | 0 |
5 | BK Sojky Pelhřimov | 0 |
6 | BC Benešov | 0 |
7 | BA Radotín | 0 |
8 | Sokol Písek Sršni | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | TJ Sokol Kladno | 0 |
2 | BK Strakonice | 0 |
3 | DBaK | 0 |
4 | Tygři Praha | 0 |
5 | Basket Slovanka | 0 |
6 | BC Benešov | 0 |
7 | BK Pelhřimov | 0 |
8 | USK Praha | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | GBA Sojky Pelhřimov | 0 |
2 | TJ Sokol Kbely | 0 |
3 | BK Brandýs nad Labem | 0 |
4 | Basket Poděbrady | 0 |
5 | BC Kolín | 0 |
6 | BK NAPOS Vysoká n. L. | 0 |
7 | Tesla Pardubice | 0 |
8 | BC Vysočina | 0 |