Náš klub se zúčastnil na akci Den dětí v Pelhřimově, kde si děti mohly vyzkoušet střelbu na koš, přihrávky a driblink.

Naši letošní sezónu jsme jako každý rok zahájily letním soustředěním v Pacově.
Které nám jako vždy dalo zabrat, ale dodalo potřebnou fyzičku a základy do sezóny. Tato sezóna je pro nás velmi jiná než ty předešlé (tréninky spojené s další kategorií, jeden zápas za 14 dní, trochu změněné obsazení lavičky…). Zatím jsme úspěšně odehráli 4 zápasy, které nás dostali na první místo tabulky. Jsme zvědavé a moc se těšíme, co nám tato sezóna ještě přinese a doufáme, že příští rok si zahrajeme i třeba trochu lepší soutěž.