Muži slaví 3.místo v Jihočeské lize

Rezerva družstva mužů v průběhu května absolvovala playoff Jihočeské ligy (JL) mužů. Nejprve v semifinále hraném na 2 zápasy (počítá se rozdíl skóre) nastoupili proti týmu Lions Jindřichův Hradec. Obě utkání byla velmi bojovná, ale bohužel vždy s lepším koncem pro soupeře, který zaslouženě postoupil do finále. Pelhřimovské hráče pak čekal boj o 3.místo proti týmu z Kaplice. Zápas se odehrál v Kaplici (hrálo se jen na 1 zápas) a díky těsné výhře 75:72 mohli slavit 3. místo.

Slova hrajícího trenéra Ivo Rizáka: "Semifinálové utkání jsem odehráli bojovně, ale nepodali jsme v nich optimální výkon. V obou zápasech jsem bohužel měli slabší jednu čtvrtinu, což soupeř dokázal využít a zaslouženě nás dvakrát porazil.

V zápase o 3. místo jsme měli výborný první poločas. Kdy jsme soupeři odskočili téměř na rozdíl 20 bodů. Soupeř v druhém poločase přidal na agresivitě, my jsme trochu znervózněli a rázem z toho v poslední čtvrtině byl velmi napínavý zápas. Naštěstí jsme vyrovnanou koncovku zkušeně zvládli a mohli tak převzít pohár za 3. místo.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem klukům, kteří v sezóně nastoupili a už se těším na tu další. "