Kvalifikace U11 o Národní finále mixů - postup!!!!!!

Kvalifikace U11 o Národní finále mixů - postup!!!!!!

BK Sojky Pelhřimov mix

Spartak Kaplice

76:31 (20:2, 36:10, 62:19)

BK Sojky Pelhřimov mix

Tigers Č.Budějovice

64:55 (18:22, 35:31, 50:47)

V neděli 21.1.2018 odehrálo naše smíšené družstvo U11 utkání kvalifikace o postup na Národní finále mixů, které se uskuteční v dubnu v Mostě. Pro většinu hráček a hráčů to byla první takto důležitá utkání.

V prvním zápase jsme hráli proti týmu z Kaplice, které přijelo bohužel jen v 9 hráčích a tak toto utkání bylo jen na rozehřání. Všichni dostali dostatek příležitostí a určitě ji využili. K vidění bylo hodně pěkných akcí a hlavně rychlá a kolektivní hra.

O postupu tedy rozhodoval druhý zápas proti týmu z Český Budějovic (bylo posílem o některé hráče a hráčky, kteří hráli v průběhu sezóny právě za Kaplice). Soupeř, který byl mnohem větší budil při rozvičování doslova hrůzu. A někteří naši hráči měli trochu obavy. Ale řekli jsme si, že musíme využít naší rychlosti a soupeře uběhat. A tato taktika na soupeře platila. My jsme se prosazovali rychlostí a dávali jednoduché koše, ovšem soupeř dokázal využívat své výšky a tak bylo utkání od samého začátku vyrovnané. Po 1.čtvtině měl mírně navrh soupeř. Nám se ale velmi povedla 2. čtvrtina ve které jsme soupeře přehrávali dobrou obranou a ujali jsme se vedení. Ve 3.čtvtině soupeř začal opět stahovat, dokonce se dostal do vedení, ale naše pětka se nevzdala a vedení strhla zpátky na naší stranu. Náskok 3 bodů byl velmi důlezitý pro pohodu do poslední čtvrtiny, kterou jsme s přehledem zvládli a výhru si již nenechali vzít.

Musím říci, že to byl opravdu výborný zápas. Obě družstva bojovala na hranici svých možností a sil a určitě to byl pro všechny, jak hráče tak i diváky, skvělý zážitek. Chtěl bych tedy pochválit všechny hráčky i hráče za bojovnost a také poděkovat rodičům za fandění.

Body: Prokýšek 35 (9/3), Kučera 30, Chvála 20 (6/2), Příhůnek 15 (4/3), Rizáková 11 (2/1),

Krejčová 6, Zadražilová 6 (2/0), Bezstrarosta 6, Rychecká E. 4, Kolářová 3 (4/3), Pitrák 2, Křížek 2, Bednář,Jílková 0

Šestky: 27/12

Jméno
Heslo
Copyright © 2017 - Programování MEMORY computers s.r.o., grafický design LDEkonom.cz