Nejmladší minižactvo - přípravka U11: druhá zkušenost

Nejmladší minižactvo - přípravka U11: druhá zkušenost

Naši nejmenší sehráli v neděli druhý turnaj, tentokrát poprvé na domácí palubovce. Opět se povedlo jeden zápas vyhrát a nasbírat další cenné zkušenosti.

BK Sojky Pelhřimov h

Sokol Písek h „C“

22:31 (10:8,10:18,20:27)

Poprvé jsme se utkali s Píseckou přípravkou. Tentokrát jsme se museli obejít bez 6 kluků, které skolila chřipka a proto nám velice pomohla účast starších kluků, za což jim patří dík. Družstvo z Písku na nás nastoupilo s tradičním agresivním pojetím s čímž mají naši kluci stále ještě potíže a proto musíme více zapracovat na bojovnosti. Nicméně opět skvělá zkušenost pro naše nejmenší a dobrý základ pro další zápasy.

BK Sojky Pelhřimov h

BK Strakonic d B

47:18 (10:4,28:6,34:16)

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti již známému soupeři z před 14 dnů. Opět hezký zápas, tentokrát vítězný, nicméně holky nám nedaly nic zadarmo a opět nás předčily bojovností. Kluci již ale předvedli, že začínají pronikat do tajů basketu a předvedli několik pěkných akcí. Dobré bylo, že oproti předchozímu zápasu, ve kterém nám soupeř nedal ani metr místa, jsme již měli možnost více driblovat, nahrávat a tím se zapojili do hry všichni hráči.

Ještě přikládáme fotku z prvního utkání ve Strakonicích


Jméno
Heslo
Copyright © 2017 - Programování MEMORY computers s.r.o., grafický design LDEkonom.cz