OP Muži- v oslabené sestavě domácí prohra s Kaplicí

BK Pelhřimov

Spartak Kaplice

50:66 (13:19, 31:34, 42:48)

K sobotnímu utkání proti Kaplici jsme bohužel nastoupili ve velmi oslabené sestavě a také to bylo na hřišti od prvních minut znát. Soupeř se rychle ujal vedení o více než 10 bodů (v 7.min 16:4) a od této doby to byl náš marný boj o zvrat v tomto utkání. Několikrát se nám v průběhu utkání podařilo dotáhnout na rozdíl 1 bodu, ale bohužel vždy následovaly hloupé chyby, kterých soupeř dokázal využít a bodově odskočit. Definitivní zlom přišel v úvodu poslední čtvrtiny, kdy soupeř odskočil opět na rozdíl 12 bodů a utkání se již jen dohrávalo.Pozitivně lze hodnotit výbornou úspěsnost trestných hodů (14/13).

BODY v utkání: Kubíska 13 (2/2,1trojka), Novák 11 (3trojky), Fučík 9 (4/4,1trojka),

Jelínek 8 (2trojky), Novotný 6 (4/4), Nehasil 3 (4/3), Kölbl 0.

Trestné hody: 14/13!!!