OP Muži- v dohrávaném utkání v Kaplici bohužel další prohra

Spartka Kaplice

BK Pelhřimov

71:63 (12:15, 28:32,46:41)

K dohrávanému utkání OP nastoupilo naše družstvo v Kaplici. Před týdnem nás tento tým na naší palubovce porazil a i přes opět oslabenou a nekompletní sestavu jsme odjížděli k utkání s tím, že chceme zvítězit a ještě zdramatizovat boj o první místo v OP. V první čtvrtině i přes pomalejší úvod se nám dařilo trpělivou hrou soupeře přehrávat a bylo z toho vedení 15:12 po 1.čtvrtině. Druhá čtvrtina nabídla podobný scénář, stále se nám dařilo držet mírné vedení a i když se soupeř dokázal dotáhnout opět jsme se dostali do mírné vedení. Do 3.čtvrtiny jsme měli dobrý nástup a vypadalo to, že bychom mohli soupeři odskočit na dvouciferný rozdíl, ale bohužel jsme neproměnili několik jasných košů a soupeř se dostal do hry. Bodovou šňůrou 16:2 v rozmezí 2.-8.minuty se dostal do 7 bodového vedení a to i díky naší nedisciplinovanosti udržel do konce utkání.

BODY v utkání: Nehasil 18 (5/4,1TCH), Novák 18 (4/1,3trojky), Jelínek 12 (6/5,1trojka ,1TCH), Rizák 8 (2/1,1trojka), Kölbl 7 (2/1), Novotný 0.

Trestné hody: 19/12